Lifetech s.r.o.

Česká technologická firma, dnes již s globálním dosahem, vlastnící špičkové know-how v oblasti úpravy bazénových, pitných a odpadních vod. Věnuje se také dezinfekci a dezodorizaci vzduchu či aplikacím nano částic. Užívá procesu fotokatalýzy, technologie ozonu, UV a AOP (Advanced Oxidation Process).

Vlastní produkty a technologie

VODA: Středotlaké UV systémy LIFEUVM®️

Špičková dezinfekce vody, téměř bez chemikálií. Systémy zamezují reaktivaci bakterií a současně odstraňují trichloramin, který má mnoho negativních účinků na lidský organismus.

Díky naší unikátní technologii LifeAGE®️mohou životnosti středotlakých UV výbojek dosáhnout až 18 000 i více provozních hodin.

Výhody UVM jsou:

 • Jednoduchá instalace
 • Trvalá dezinfekce (žádá reaktivace bakterií)
 • Likvidace trichloraminu
 • Ekologický způsob dezinfekce

Víte o technologii UVM

VODA: Nízkotlaké UV systémy LIFEUVL®️

Spolehlivá ekologická dezinfekce vody. Germicidní UV výbojky generují UV záření o takovém spektru, které efektivně ničí bakterie, houby a viry. Nízkotlaké UV systémy nezanechávají pachové stopy, nicméně neodstraňují trichloramin. Pro tyto účely byly vyvinuty středotlaké UV systémy.

VZDUCH: UV dezodorizace

Výroba jednotek, které dezinfikují vzduch a odstraňují zápach z čistíren odpadních vod a vyrovnávacích nádrží s biologickým materiálem. V tomto případě je využíván proces fotokatylýzy za přítomnosti UV záření.

VZDUCH: Ozonové generátory LifeOX-AIR®️

Dokonalá komplexní dezinfekce malých i velkých prostor a ploch. Kyslík (O2) je v nasávaném vzduchu generátorem přeměněn na ozon (O3).

Ozon svým působením:

 • Odstraňuje zápach
 • Rozkládá nežádoucí chemické látky
 • Likviduje bakterie, viry, houby, plísně, patogeny a alergeny
 • Prodlužuje skladovatelnost ovoce a zeleniny

Použití jednotlivých typů generátorů ozonu LifeOX-AIR®️ je naprosto bezpečné a 100% šetrné k životnímu prostředí.

Zobrazit produktové listy

VODA: Úprava ozonem

Ozon je jedním z nejsilnějších oxidačních činidel a je používán pro úpravu pitných a odpadních vod. Kromě toho je ozon jedním z nejvyspělejších způsobů úpravy bazénové vody. Hlavní výhodou ozonu je, že škodlivé látky, mikroorganismy, zápach nebo barva jsou odstraněny oxidací, bez tvorby vedlejších produktů.

Výhody úpravy vody ozonem:

 • Odstranění železa a manganu z vody (změkčení vody, snížení její spotřeby)
 • Inaktivace mikroorganismyů (např. řasy)
 • Dezinfekce vody
 • Omezení tvorby prekurzorů haloformu

Více o technologii

VODA: Zařízení AOP LifeOX®️

Prokazatelně nejlepší způsob úpravy vody, pomocí vlastní nejmodernější technologie, s využitím metod AOP (Advanced Oxidation Process). Kombinace ozonu a UV záření významně zvyšuje oxidační potenciál a tím dostává samotný proces dezinfekce vody na absolutní špičku.

Výhody použití AOP:

 • Nejlepší dostupná technologie pro úpravu vody
 • Nejvyšší oxidační výkon ze všech technologií
 • Kompaktní velikost
 • Snadná instalace

Více o technologii AOP

Kontakty

https://lifetechozone.com/cs/

https://lifetechhome.cz/

https://chcicistybazen.cz/

Email: sales@lifetechozone.com

Telefon: +420 602 413 980, +420 702 131 740

Košinova 19, 612 00 Brno

Články o Lifetech s.r.o.

Pozvánka na NANODEN ÚSTÍ NAD LABEM 2022

Pozvánka na NANODEN ÚSTÍ NAD LABEM 2022

Zajímají vás české nanotechnologie? Přijďte na Nanoden v Ústí nad Labem! Předvedeme vám novinky českých nanotechnologických firem a seznámíte se i s aplikovaným nanotechnologickým výzkumem.  Nanoden je jedinečná příležitost potkat se s podnikateli i vědci v oboru...

číst více
Zdravotní rizika bazénů, o kterých se nemluví

Zdravotní rizika bazénů, o kterých se nemluví

Plavání v bazénech se sladkou, slanou nebo mořskou vodou, koupání v přírodních jezírkách i relaxace ve vířivkách s sebou přináší potenciální zdravotní rizika. Důsledkem mohou být alergie, onemocnění bakteriálního původu či celkové narušení imunitního systému. Bazénová...

číst více
Ozon v domácnosti

Ozon v domácnosti

Generátory ozonu zatím mnozí řadí do oblasti nadstandardní péče o domácí prostředí.  Oproti běžným čističkám vzduchu, které pouze filtrují vzduch a částečně eliminují zápach, vás ozonový generátor zbaví nežádoucích pachů různého původu i všech škodlivých...

číst více
cs_CZČeština