Lada Vyvialová otevřela novou letní kolekcí svůj první showroom v Praze

Autor: ANP ČR

13.6.2024

Česká módní návrhářka Lada Vyvialová minulý týden otevřela první showroom své udržitelné designové módní značky LADA. Vrcholem grand openingu se stalo představení letní kolekce LIN, která kromě lehounkých a vzdušných nano modelů obsahuje i nadčasové lněné kousky. Léto 2024 se u značky LADA nese v tónech béžové, jemně růžové a bílé.

Novinkou kolekce je využití lněné látky, která je stejně jako pro Ladu typický nanomateriál vyráběn v Česku na základě principu udržitelnostiLněné trio Linna: vypasované sako, originálně střižené kalhoty a minimalistické šaty, vévodí spolu s jemnýmimerino kraťasy Etrino celé kolekci. A doplňují tak ultralehké letní nano modely o outfity s celoročním využitím.

Kolekce se tentokrát, pro značku výjimečně, odklání o tradičního fokusu na šaty – LIN obsahuje pouze jedny šaty KISS. Reprezentují luxusní nanomateriál Lux se samočistícím lotosovým efektem, díky kterému se na šatech neusazují nečistoty a případné tekutiny po nich snadno stečou.

Pro parné letní počasí pak Lada v novém showroomu na Praze 1 představila také variaci skládaných suknítriko s asymetrickými rukávy a top s holými zády. Barevné kombinace pudrových odstínů Ladiných návrhů evokují letní idylu a připomínají záhyby točené zmrzliny. Vše z lehkého nanomateriálu Chyt, který stejně jako výše zmíněný Lux disponuje inovativními vlastnostmi, díky kterým jsou modely mimořádně funkční, antibakteriální, eliminují zápachy a mají UV filtr. Přidaná hodnota, která ještě podporuje Ladin důraz na udržitelnost, je výrazná redukce nároků na údržbu šatů a snížení spotřeby energií i vody. 

Nová kolekce je exkluzivně dostupná v pražském showroomu a příborském ateliéru LADA. Široká veřejnost bude mít kolekci LIN možnost koupit na e-shopu od července 2024.

Showroom v Praze můžete navštívit na adrese Opatovická 1315 ve čtvrtky, pátky a soboty od 10 do 19 hodin. Pro privátní fitting je možné se objednat online.

Kateřina Kornetová
tým LADA
katka@ladavyvialova.cz
+420 603 897 821
eshop.ladavyvialova.cz
@ladavyvialova

České nanotechnologie v Mexiku

České nanotechnologie v Mexiku

Mexiko je třetí největší ekonomikou na americkém kontinentu. Mexický trh je nejen bránou pro vstup do dalších latinskoamerických zemí ale i do USA. Čeští nanotechnologové se zúčastnili v dubnu 2024 technologické mise v Mexiku, aby hledali možnosti navázání spolupráce...

Česká nano kosmetika na veletrhu Cosmoprof Worldwide Bologna

Česká nano kosmetika na veletrhu Cosmoprof Worldwide Bologna

Praha, Česká republika – 15. dubna 2024 Asociace nanotechnologického průmyslu ČR poskytla podporu českým firmám vystavujícím na veletrhu Cosmoprof Worldwide Bologna, který patří mezi největší kosmetické veletrhy na světě. Výstavy se letos zúčastnilo 3 012...

Dále by vás mohlo zajímat

České nanotechnologie v Mexiku

České nanotechnologie v Mexiku

Mexiko je třetí největší ekonomikou na americkém kontinentu. Mexický trh je nejen bránou pro vstup do dalších...

0 komentáøù

cs_CZČeština