PARDAM NANO4FIBERS s.r.o.

The company uses centrifugal spinning technology for development and production of nanofibrous materials and their industrial application.

OWN PRODUCTS AND TECHNOLOGIES

BreaSAFE Classic FFP3

Nanovlákenné respirátory nejvyšší ochranné třídy FFP3. Zachytávají viry, bakterie a další pevné látky větší než 0.3 μm s účinností vyšší než 99 %. Menší částice se díky atomárním silám zachycují a ulpívají na nanovláknech. Bakterie a viry jsou ve vznosu vždy navázány na další aerosolové či prachové částice a tím se zvětšuje jejich velikost.

Show product sheet

Clutex Filter

Domácí filtrační zařízení pro čištění vody od mikroplastů a dalších anorganických nečistot. Zařízení Clutex Filter odfiltruje kromě mikroplastů také rez, vodní kámen a další anorganické nečistoty pocházející z vodovodních trubek. Hlavním filtrační složkou domácího filtračního zařízení Clutex Filter je výměnná nanovlákenná membrána RIFTELEN ®N15 se záchytem částic od 5 µm.

Show product sheet

ASTRALPOOL NanoFiber

Filtr s nanovlákennou kartuší pro soukromé bazény do 90 m 3s vysokou kvalitou filtrace. Zatímco filtrační účinnost nejčastěji používaných pískových filtrů začíná na 20 mikronech, záchytná schopnost nanovlákenné kartuše je 5-8 mikronů. Nanovlákenný filtr se nemusí kvůli čištění vyjímat ze zařízení. Automatický systém pozná správný čas pro čištění filtru a kartuši sám vyčistí.

Show product sheet

NnF Ceram®

Anorganická nanovlákna s použitím v mnoha produktech jako například v Li-ion bateriích anodách a katodách, v separátorech li-ion baterií nebo palivových článků

NnF MBRANE®

Polymerní nanovlákenné membrány, které mohou být použity jako separační membrány v mnoha různých produktech nebo filtračních materiálech používaných na filtraci vody a vzduchu s velmi nízkým poklesem tlaku a velmi vysokým filtračním výkonem, případně pro užití v rouškách a filtrech pro ochranu obyvatel proti pandemických respiračním hrozbám

CYCLONE PILOT G2

Poloprovozní zvlákňovací zařízení na vývoj nanovláken pomocí odstředivého zvlákňování

Contacts

nano4fibers.com
pardam@nano4fibers.com
Phone: +420 pardam@nano4fibers.com
Žižkova 2759, Roudnice nad Labem

Články o PARDAM NANO4FIBERS

Doporučujeme české výrobce nanovlákenných ochranných pomůcek

Recommended: Czech Producers of Nanofiber Protective Equipment

We present to you our list of producers and suppliers of nanofiber filtration membrane products protecting the respiratory system. All of them are members of the Czech Nanotechnology Industries Association. The list includes producers and suppliers of nano face masks, nano respirators, nano filters for textile masks featuring a pocket, as well as antivirus scarfs and neck gaiters with a nanofiber filter.

read more
en_GBEnglish (UK)