NanoTrade s.r.o.

Vyvíjí a vyrábí funkční oblečení se stříbrem, nano roušky, nano filtry, nanoprostředky pro ochranu povrchů. Nabízí ucelené řešení pro čisté prostory. Provozuje e-shop www.nanosilver.cz s největší nabídkou nano výrobků v ČR.

Vlastní produkty a technologie

nanosilver®

Funkční oblečení s molekulami stříbra. Kožní bakterie rozkládají pot a vytvářejí tak nepříjemný potní zápach. Molekuly stříbra v mikrovláknech v oblečení nanosilver® brání množení bakterií a tím i vzniku nežádoucího pachu. Stříbro je nedílnou součástí polyesterových vláken, je v nich pevně uchyceno. Nošením ani praním se z příze nijak neuvolňuje.

Zobrazit produktový list

Envirox™

Nanoaditivum pro snížení spotřeby nafty a redukci emisí skleníkových plynů. Envirox™ obsahuje jako katalyzátor oxid céru. Snižuje spotřebu paliva o 5 až 9 %, odpovídajícím způsobem redukuje emise skleníkových plynů a zmenšuje podíl škodlivých látek v emisích. Přidává se do nafty celoročně bez nutnosti jakéhokoliv rozmíchání nebo nějaké další přísady.

Zobrazit produktový list

Smart Nano

Nabízí ucelenou produktovou řadu nano výrobků k ochraně a zušlechtění povrchů, nano kosmetiku pro domácnost, auto, moto nebo elektrokola.

Zobrazit produktový list

Celoroční lyžování

Nabízí technologii celoročního lyžování. V rámci projektu SKI365 vyvíjí a dodává umělé povrchy pro lyžování, unikátní trenažéry pro lyžování, snowboard a běžky.

Zobrazit stránku ski365.cz

Kontakty

nanotrade.cz
info@nanotrade.cz
Telefon: +420 739 436 625
Ostravská 1551
Frýdek-Místek 738 01

Články o NanoTrade

Češi na výstavě nano tech 2024 v Tokiu

Češi na výstavě nano tech 2024 v Tokiu

Termín nanotechnologie poprvé použil profesor Norio Taniguchi z Tokijské vědecké univerzity na setkání Japonské společnosti pro přesné strojírenství v roce 1974. V současnosti je Japonsko klíčovým hráčem na globální scéně nanotechnologií a pořádá každoročně v Tokiu...

číst více
Budoucností umělého sněhu je nanokoberec SKI365

Budoucností umělého sněhu je nanokoberec SKI365

Ostrava, 7.8.2023 - NanoTrade s.r.o., jedna z nejstarších nanotechnologických firem v Česku a spoluzakladatel českého nanotechnologického klastru, představuje revoluční technologii v oblasti zimních sportů pod značkou SKI365. Tato inovativní technologie je navržena...

číst více
Pozvánka na NANODEN ÚSTÍ NAD LABEM 2022

Pozvánka na NANODEN ÚSTÍ NAD LABEM 2022

Zajímají vás české nanotechnologie? Přijďte na Nanoden v Ústí nad Labem! Předvedeme vám novinky českých nanotechnologických firem a seznámíte se i s aplikovaným nanotechnologickým výzkumem.  Nanoden je jedinečná příležitost potkat se s podnikateli i vědci v oboru...

číst více
cs_CZČeština