IQS GROUP, a.s.

Společnosti skupiny IQS Group dodávají na mezinárodní trhy inovativní produkty a technologie. Specializují se na vývoj a produkci v oblasti ochrany proti padělkům, nanostrukturované optiky, 3D tisku a lékařské aplikace.

V srdci mezinárodního úspěchu IQS Group je tým inženýrů,  vědců a manažerů s hlubokými znalostmi designu, implementace a masové produkce nano/mikro strukturovaných produktů.

IQS Group těží ze svého vlastního duševního vlastnictví a know-how v oblasti litografických technik, 3D nanotisku a průmyslové replikace nanostrukturovaných materiálů.

Vlastní produkty a technologie

IQ Structures

IQ Structures přináší nová inovativní řešení proti padělání, kombinuje design a vlastní špičkové technologie, vytváří komplexní optická řešení, která přinášejí novou úroveň bezpečnosti pro bankovky, ID, dokumenty, zboží a další.
Bezpečnostní prvky vytvořené IQ Structures získaly v letech 2018, 2019 a 2022 ocenění Mezinárodní asociace výrobců hologramů (IHMA) za nejlepší optické bezpečnostní prvky roku.

IQS NANOPTIQS

IQS NANOPTIQS využívá patentovaných technologií umožňujících tisk různých druhů mikro a nano struktur, díky kterým lze s vysokou precizností řídit světelný tok. V kombinaci s běžně dostupnými typy LED zdrojů lze docílit nejen značné miniaturizace svítidel, ale také zlepšení efektivity osvětlení. Úsporu energie a snížení uhlíkové stopy lze zahrnout mezi další benefity. Kromě standardního produktového portfolia je společnost schopna nabídnout kapacity v oblasti vývoje a výroby inovativních optických řešení.

Zobrazit produktový list

IQS Nano

IQS nano vyvíjí litografické a 3D nano tiskové technologie. Tyto technologie se pak používají v boji proti padělání, mikro/nanostrukturované optice a dalších oblastech, jako jsou metamateriály s 3D hierarchickou architekturou a medicínské aplikace.

Kontakty

iqsgroup.cz
sales@iqstructures.cz
Telefon: +420 721 350 895 Hlavní 130, Husinec-Řež

cs_CZČeština