FN-NANO s.r.o.

Dceřiná společnost Advanced Materials-JTJ s.r.o. uvádí na trh vysoce účinné fotokatalytické funkční nátěry FN NANO®, které v interiérech čistí vzduch, v exteriérech zajišťují dlouhodobou ochranu povrchů a zároveň odstraňují z ovzduší širokou škálu imisí. Je možné je využít jako ekologické opatření pro zlepšení ovzduší.

Vlastní produkty a technologie

FN NANO®

FN NANO® je technologie 21.století, která nastavuje nový standard kvality vnitřního prostředí snižováním výskytu virů, bakterií, alergenů, plísní, ale i pachů a dalších škodlivých výparů. Díky fotokatalytickému efektu a světelné energii zůstávají povrchy dlouhodobě čisté, bezpečné a chráněné. Takto ochráněné venkovní povrchy vydrží i několik dekád.

Zobrazit produktový list

FN NANO® AQUA

Ekologické fyzikální řešení pro úpravu vody. Preventivní ochrana před přemnožením mikroorganismů v bazénech a jezírkách pro snížení spotřeby chemie i při jejich údržbě. Šetrné k lidské pokožce, vhodné i pro alergiky. Aditivum pro čistou a zdravou vodu. Funguje při každém pH i ve slané vodě.
FN NANO 2

FN NANO® 2

Benefity:

V interiéru:

  • Nejvyšší standard bydlení – chrání zdraví rodiny
  • V interiérech se používá jako účinná čistička vzduchu.
  • Vhodné pro sensitivní lidi a alergiky – VOC FREE
  • Odstraňuje ze vzduchu pachy, alergeny, mastnotu a další organické látky.

V exteriéru:

  • Ochranný fotokatalytický nátěr pro trvale bílé a čisté fasády, zdi, betonové a další povrchy.
  • Fotokatalýza zajišťuje aktivní samočištění povrchu od špíny a chrání povrchy proti usazování mikroorganismů.
  • Tvoří efektivní ochranu proti UV záření a ochlazuje povrchy.
  • Typicky 15 m2 kompenzuje zplodiny z jednoho dieslového automobilu.

VIZE společnosti

Masovým uplatněním nanotechnologie FN NANO® napomoci vytváření zdravého a čistého prostředí k naplňování vize Smart Cities pro 21. století:

• zlepšení ochrany obyvatelstva před přenosem nebezpečných nákaz
• zlepšení kvality vzduchu v interiérech – bydlení, hotely, školy, kanceláře, zdravotnická zařízení, domovy seniorů, restaurace, průmysl, letiště, veřejné prostory atd.
• zlepšení kvality ovzduší ve velkých městech a průmyslových aglomeracích, kde jsou překračovány imisní limity
• efektivní ochlazení budov a měst
• zlepšení čistého vzhledu měst a obcí, lepší ochrana staveb před mikrobiologickým napadením
• efektivní čištění vody od nízkých koncentrací velmi nebezpečných organických látek (herbicidy, pesticidy, hormony, antibiotika a další)
• nechemická alternativa pesticidů

Kontakty

fn-nano.com
fn@fn-nano.com
Telefon: +420 602 703 263
Kancelář: U Slovanky 1388/5
Praha 182 00

Články o FN-NANO s.r.o.

Autoplachta, která čistí vzduch

Autoplachta, která čistí vzduch

Autoplachta vyrobená ve spolupráci s týmem TYPE1/TAXI absorbuje znečišťující látky z okolního prostředí a rozkládá je. Města po celém světě používají nátěry z oxidu titaničitého pro jejich schopnost odstraňovat znečištění z ovzduší. Tyto nátěry se obvykle nanášejí na...

číst více
Pozvánka na NANODEN ÚSTÍ NAD LABEM 2022

Pozvánka na NANODEN ÚSTÍ NAD LABEM 2022

Zajímají vás české nanotechnologie? Přijďte na Nanoden v Ústí nad Labem! Předvedeme vám novinky českých nanotechnologických firem a seznámíte se i s aplikovaným nanotechnologickým výzkumem.  Nanoden je jedinečná příležitost potkat se s podnikateli i vědci v oboru...

číst více
Až 10x méně bakterií díky nanotechnologiím

Až 10x méně bakterií díky nanotechnologiím

Nano nátěry dokázaly za pouhých 40 minut snížit množství bakterií téměř 10x násobně z kontaminovaného prostředí. Plísně byly zredukovány na polovinu, a to vše pouze díky energii slunce prostupující okny. Technická Univerzita v Liberci (Fakulta mechatroniky,...

číst více
Co je za dveřmi nanotechnologické firmy FN NANO?

Co je za dveřmi nanotechnologické firmy FN NANO?

Chtěli byste vědět, jak vypadají kanceláře 21. století? Na první pohled vypadají úplně stejně, jako ostatní kanceláře podobného typu. Co Vás ale při vstupu do nich ihned překvapí, je vzduch, který je zde cítit tak nějak čistěji. Rozdíl mezi venkovní chodbou a prostory...

číst více
cs_CZČeština