Co je za dveřmi nanotechnologické firmy FN NANO?

Autor: ANP ČR

11.3.2022

Chtěli byste vědět, jak vypadají kanceláře 21. století?

Na první pohled vypadají úplně stejně, jako ostatní kanceláře podobného typu. Co Vás ale při vstupu do nich ihned překvapí, je vzduch, který je zde cítit tak nějak čistěji. Rozdíl mezi venkovní chodbou a prostory kanceláří je okamžitě patrný. 

Řeknete si, že tam mají výkonnou rekuperaci s filtrací, protože větrat tam moc nemohou. Okénka jsou příliš malá a dají se jen vyklopit na ventilační větrání. Ano, ventilace sice v kancelářích je nainstalována ve stropech, ale ta spíše po celé budově roznáší každému rovným dílem vzduch, který je obohacen o veškeré organické nečistoty, které jsou v jejím ventilačním systému zanesené.

Proč je tedy v těchto místnostech cítit čistý vzduch bez jakýchkoliv pachů? 

Odpověď je vcelku prostá. Vstoupili jste do firmy, která se zabývá nanotechnologiemi a všechny stěny a stropy kanceláří má ošetřeny speciálním nano nátěrem technologie FN NANO®. Ten na svém povrchu zachycuje všechny organické nečistoty jako jsou viry, bakterie, spory plísní, alergeny, pachy, ale i jedovaté těkavé látky uvolňující se z nábytku, podlahových krytin, čistících a dezinfekčních prostředků apod.

K tomu, aby se nano nátěr zbavil těchto nezvaných hostů, využívá jen čistě fyzikálního jevu, kterým je fotokatalýza. 

Ostatní hladké povrchy jako jsou skříně, úložné skříňky, stoly, kuchyňská linka i skleněné přepážky jsou ošetřeny jinými antibakteriálními nano přípravky na bázi stříbra.

Díky virtuální prohlídce můžete již nyní do těchto prostor vstoupit

Tuto firmu lze samozřejmě po předchozí domluvě osobně navštívit a nacítit tak její čisté prostředí. Nyní ale máte jedinečnou příležitost si tyto prostory sami a v klidu projít prostřednictvím 3D prohlídky.  

Během této virtuální prohlídky se podívejte na všechny odkazy a videa, která Vám přiblíží, jak technologie FN NANO® funguje. Také uvidíte, jak se tyto prostory postupně přeměňovaly v nejbezpečnější kancelář 21. století.

Budete-li se chtít dozvědět více informací a sjednat si osobní schůzku, abyste mohli i „nacítit“ toto čisté prostředí, přejděte na web společnosti www.fn-nano.com

Tiskovou zprávu vydala společnost FN-NANO s.r.o. 

Pro více informací se obracejte na: fn@fn-nano.com nebo Blanka Zajíčková, mob.: +420 771 152 885, e-mail: zajickova@fn-nano.com

Češi v Tokiu ukázali, že jsou světová velmoc v nanovláknech

Češi v Tokiu ukázali, že jsou světová velmoc v nanovláknech

Pleťové masky z nanovláken, povlaky proti roztočům nebo revoluční technologie na čištění vody pomocí uhlíkových nanočástic, s tím vším bodovali čeští nanotechnologové na začátku února v Tokiu na prestižní mezinárodní nanotechnologické výstavě NANO TECH 2023. Po...

Osobnost Smart City vyhrál Jiří Kůs, předseda nanoasociace

Osobnost Smart City vyhrál Jiří Kůs, předseda nanoasociace

V letošním ročníku soutěže CHYTRÁ MĚSTA 2022  zvítězil v kategorii Osobnost pro soukromý sektor Jiří Kůs, předseda Asociace nanotechnologickému průmyslu a zakladatel nanoSPACE s.r.o.. Porazil tak generálního ředitele ČEZ EZSCO, a.s., Filipa Maleňáka z Aplikace...

Dále by vás mohlo zajímat

0 komentáøù

cs_CZČeština